Kúpeľňový set ELLA 60, 2x dvierka, biela KSET-074 KSET-074
Kúpeľňový set ELLA 60, 2x dvierka, biela KSET-074 KSET-074
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-074 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / set | 63.7000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953903 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
2 917,08 €
Pri platbe vopred iba 2 767,00 €
LARITA umývadlová skrinka 77x55x48cm, dub graphite LA081
na objednávku1 408,55 €
Pri platbe vopred iba 1 336,00 €
192,16 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €


