Kúpeľňový set ELLA 80, biela KSET-022 KSET-022
Kúpeľňový set ELLA 80, biela KSET-022 KSET-022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 8.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Elektrická zásuvka, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 54.0400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913902529 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
794,11 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
LOUNGE dávkovač mydla na postavenie, chróm 545513
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set PUNO 60, čierna mat KSET-035 KSET-035
expedícia do 8 dní884,26 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €
373,87 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, buk
expedícia do 8 dní1 070,56 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €


