Kúpeľňový set LATUS VIII 55, biela KSET-082 KSET-082
Kúpeľňový set LATUS VIII 55, biela KSET-082 KSET-082
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-082 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Směr otevírání | Pravé |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 26.3650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913954139 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
X-ROUND dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (104109102) XR103
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MITRA skrinka vysoká 40x140x20cm, antracit, Ľ/P MT132
na objednávku273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
LARITA umývadlová skrinka 77x55x48cm, dub graphite LA081
na objednávku1 408,55 €
Pri platbe vopred iba 1 336,00 €
IRIS DEC 110-S skrinka s umývadlom, š. 110cm, mramor Bianco Carrara, avorio dek ID-110
na objednávku2 917,08 €
Pri platbe vopred iba 2 767,00 €


