Kúpeľňový set NIRONA 100, biela KSET-063 KSET-063
Kúpeľňový set NIRONA 100, biela KSET-063 KSET-063
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-063 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 960 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 4320 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 69.7000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953798 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat KA02/15
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
EZARA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub cuneo EZ492-2525
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (80+20+80), dub alabama/biela mat LE080-2231-05
expedícia do 8 dní1 075,64 €
Pri platbe vopred iba 994,00 €

