Kúpeľňový set NIRONA 100, dub sherwood KSET-064 KSET-064
Kúpeľňový set NIRONA 100, dub sherwood KSET-064 KSET-064
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-064 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 980 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 4320 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 95.9000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953811 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
MILA mydlenka na postavenie, čierna/keramika 2163301
expedícia do 8 dní8,72 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
244,44 €
132,52 €


