Kúpeľňový set ODETTA 120, biela KSET-058 KSET-058
Kúpeľňový set ODETTA 120, biela KSET-058 KSET-058
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-058 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla s policí |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 102.0200 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953538 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MIXONA 25 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm MG001
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Bielizňový kôš do skrine 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (90+30), ľavá, biela mat LE090-3131-L-01
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (30+90 cm), pravá, biela mat LE090-3131-R-01
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €


