Kúpeľňový set ODETTA 70, biela KSET-055 KSET-055
Kúpeľňový set ODETTA 70, biela KSET-055 KSET-055
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-055 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 700 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 775 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 89.3800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953507 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI držiak kefiek, chróm / sklo satin PI1013
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 81x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR081-0101 56422
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Kúpeľňový set WAVE 80, biela KSET-047 KSET-047
expedícia do 8 dní877,67 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €


