Kúpeľňový set SITIA 80, biela mat KSET-033 KSET-033
Kúpeľňový set SITIA 80, biela mat KSET-033 KSET-033
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-033 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 800 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 85.9720 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913952807 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARTU stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 1131
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, čierna SKA380-2-01
expedícia do 8 dní642,36 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
1 817,71 €
Pri platbe vopred iba 1 724,00 €
WAVE skrinka spodná dvierková 30x45x47,8, pravá/ľavá, biela/dub collingwood WA030-3019 59776
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


