Kúpeľňový set SITIA 80, dub alabama KSET-034 KSET-034
Kúpeľňový set SITIA 80, dub alabama KSET-034 KSET-034
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-034 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 800 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 20.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 891 lm |
| Životnost (LED) | 36000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 84.0360 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913952814 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ARTU stojan s držiakom uterákov, hranatý, čierna mat 113114
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KALI umývadlová skrinka 74x50x46cm, orech bruno 56077
na objednávku522,54 €
Pri platbe vopred iba 488,00 €
18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €


