Kúpeľňový set THEIA 70, borovica rustik KSET-065 KSET-065
Kúpeľňový set THEIA 70, borovica rustik KSET-065 KSET-065
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-065 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 700 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / set | 90.8500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913953835 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
MIXONA 25 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm MG001
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
439,95 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
PREMIO doska kompozit 122x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE120-3535 58205
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (80+20cm), ľavá, biela mat LE080-3131-L-01
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €


