Kúpeľňový set VIERA 120, dub alabama / biela mat KSET-037 KSET-037
Kúpeľňový set VIERA 120, dub alabama / biela mat KSET-037 KSET-037
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-037 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL, Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 28.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2350 lm |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 101.5560 kg |
| Balení | 7 ks |
| EAN | 8590913952845 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
X-ROUND dvojitý držiak pohárov, chróm (104110022) XR902
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
X-ROUND dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (104109102) XR103
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA LED pásik 161cm, 1,6W, studená biela LED165 58619
na objednávku63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
1 494,50 €
Pri platbe vopred iba 1 381,00 €


