Kúpeľňový set WAVE 80, biela/dub rover KSET-048 KSET-048
Kúpeľňový set WAVE 80, biela/dub rover KSET-048 KSET-048
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-048 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1600 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 25.20 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2520 lm |
| Výbava | Osvětlení, Oboustranná zrcadlová dvířka, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 74.2800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953293 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm WD006
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 69x50x41cm, dub benátsky LA704
na objednávku434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €


