Kúpeľňový set WAVE 90, ľavá, biela/dub alabama KSET-053 KSET-053
Kúpeľňový set WAVE 90, ľavá, biela/dub alabama KSET-053 KSET-053
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-053 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 900 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2250 lm |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 66.9800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953484 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Látkový kôš na bielizeň 310x500x230mm, suchý zips, šedá UPK350
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ATON stojanková drezová batéria so spŕškou, chróm EV125
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


