KVADRA SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x47cm, biela 17611S
KVADRA SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x47cm, biela 17611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x80x47 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 260.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Obojstranná, Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 25.7750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729083603 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KRYSTA SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x39cm, biela 71710S
na objednávku480,45 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
1 802,70 €
Pri platbe vopred iba 1 712,00 €
KRYSTA obdĺžniková vaňa 180x80x39cm, biela mat 71710.11
na objednávku600,66 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €


