KVAORE sklenené umývadlo 54x11x39, 5 cm, čierna TY220
KVAORE sklenené umývadlo 54x11x39, 5 cm, čierna TY220
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY220 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 54x11x39,5 cm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898549 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, marfil MM427
na objednávku172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
PUNC betónové umývadlo vrátane výpuste, 53x39 cm, béžový granit BH7000
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DALMA keramické umývadlo 58,5x39x14 cm, carrara MM217
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


