LAIKA elektronická drezová batéria, chróm LM014
LAIKA elektronická drezová batéria, chróm LM014
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LM014 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 288 mm |
| Hĺbka | 262 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913842580 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Mohlo by vás zaujímať
HEBE stojanková drezová batéria so sprškou, chróm HT430
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
ANTEA stojančeková drezová batéria, výška 265mm, bronz 3116
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


