LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 80x80x3cm PL008
LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 80x80x3cm PL008
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PL008 |
- Profilované dno
- Hĺbka vnútrajška vaničky 18 mm
- Sifón nie je súčasťou vaničky
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | G5 |
| Rozmer | 80x80x3 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Štvorcové |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 33.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879623 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 80x80x3cm 72941
expedícia do 8 dníAURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


