LARCHWOOD obklad Ipe 30x90 (1,08m2)
LARCHWOOD obklad Ipe 30x90 (1,08m2)
| Výrobca: | Výrobca: BALDOCER |
| Kód: | Kód: UBC-LWD003 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019221043 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
REA Sprchovací kút Atlas 80x80 Chrome KPL-K4762
expedícia do 12 dní517,89 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
Sprchovací kút Mexen Lunar L ľavý výklopný 80 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834L-080-080-70-00-L
expedícia do 10 dní459,77 €
Novea zalamov.kút, štvorc., 80x80x200cm, pravý, chróm ALU, sklo číre 6/6mm, EC CK11813ZP
expedícia do 8 dní537,30 €

