LARCHWOOD obklad Maple 30x90 (1,08m2)
LARCHWOOD obklad Maple 30x90 (1,08m2)
| Výrobca: | Výrobca: BALDOCER |
| Kód: | Kód: UBC-LWD002 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019221012 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 110 cm, čierny rám, strieborná - 800-140-212-95-70-110
expedícia do 10 dní501,03 €
Mexen Lunar L Sprchová zástena ľavá 50 x 200 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 830L-050-000-55-00-L
expedícia do 10 dní173,91 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-CH
expedícia do 8 dní706,44 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €

