LARISSA dávkovač mydla 250ml, mliečne sklo, chróm WS019 56797
LARISSA dávkovač mydla 250ml, mliečne sklo, chróm WS019 56797
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS019 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x190x110 mm |
| Šířka | 82 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Hmotnost / ks | 0.8920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984198 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (132109102) XQ101
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND dávkovač mydla 550ml, chróm (104109032) XR102
expedícia do 8 dní104,60 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
87,53 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €

