LARISSA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm WS026 56800
LARISSA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm WS026 56800
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS026 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 178x54x72 mm |
| Šířka | 178 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2870 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984235 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 600x400, spod. príp., 661 W, antracit W622-060-040-66
expedícia do 10 dní129,29 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 600x1500, spod. príp., 2479 W, antracit W622-060-150-66
expedícia do 10 dní289,41 €

