LARISSA držiak toaletného papiera, čierna/meď mat WS017BC 59061
LARISSA držiak toaletného papiera, čierna/meď mat WS017BC 59061
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS017BC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 138x118x72 mm |
| Šířka | 138 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997556 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak toaletného papiera, bez krytu, čierna XR723B
expedícia do 8 dní23,12 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera, bez krytu, chróm XR723
expedícia do 8 dní19,21 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PERLA držiak toaletného papiera bez krytu, zlato PE0195
na objednávku88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

