LARISSA polička na uteráky 600mm, čierna/meď mat WS028BC 60587
LARISSA polička na uteráky 600mm, čierna/meď mat WS028BC 60587
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS028BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 654x54x214 mm |
| Délka | 654 mm |
| Šířka | 654 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116193 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
X-ROUND E dvojitý držiak na uteráky 855mm, chróm XR425
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
X-SQUARE držiak uterákov 650mm, chróm (132204042) XQ403
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €

