LATUS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1102-04C
LATUS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1102-04C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-04C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 241 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987465 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 140 x 100 cm, grafit, kartáčovaná meď - 871-140-100-41-65
expedícia do 10 dní591,93 €
Sprchovací kút obdĺžnik 140x100 cm SAT Walk-In Xmotion SATBWIXMN100140C
expedícia do 4 dní1 158,98 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 140 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-140-100-01-00-3S
expedícia do 10 dní674,38 €

