LATUS umývadlová batéria do podlahy, čierna mat 1102-75B
LATUS umývadlová batéria do podlahy, čierna mat 1102-75B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-75B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1040 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 1110 mm |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987526 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, flor mat s nerez. rámčekom CH 850 KN 3
expedícia do 8 dní128,18 €
70,66 €
403,17 €

