LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, antracit matný
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, antracit matný
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT110-3434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,4x50x22 cm |
| Šířka | 394 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930669 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vľavo, čierna mat AR400B
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
CREST R betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR409
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Mohlo by vás zaujímať


