LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, dub alabama LT711-2222
LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, dub alabama LT711-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT711-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS |
| Rozmer | 30x53x16,5 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 6.0600 kg |
| EAN | 8590913940408 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
PICCOLINO betónové umývadlo 30,8x17cm, batéria vľavo, šedá PK30017
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, biela (LT110) LT110-3030
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
156,90 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, starobiela 1641
expedícia do 8 dní730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €


