LAURA obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 24611
LAURA obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 24611
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-24611 |
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 160x70x39 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 155.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 15.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729035688 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 475mm, zátka 72mm, biela 71684W
expedícia do 8 dníZvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dníPodobný tovar
CLEO obdĺžniková vaňa 160x75x48cm, biela (03611) 93611
expedícia do 8 dníLISA obdĺžniková vaňa 160x70x47cm, biela 86111
expedícia do 8 dníLAURA SLIM obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 24611S
na objednávkuMohlo by vás zaujímať


