LEA stoj. um. batéria vysoká pre telesne postihnutých,otočná hubica,ch (MR90182) LE006
LEA stoj. um. batéria vysoká pre telesne postihnutých,otočná hubica,ch (MR90182) LE006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE006 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SENIOR-INVALIDNÍ |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 278 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko, Lékarska páka |
| Hmotnosť / ks | 2.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872884 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
118,95 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
FLY umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
ANTEA stojánková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, chróm / zlato 3372
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

