LED pásik 136cm, 1,4 W, 6000K LED136 60495
LED pásik 136cm, 1,4 W, 6000K LED136 60495
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LED136 |
Dostupnosť:
na objednávku
Přívodní kabel: délka 2m
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 136x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1360 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.40 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 109 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115615 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
FILENA vysoká skrinka 35x140x30cm, biela FID3540B
na objednávku501,30 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
BRAND umývadlová skrinka 160x73x50cm, morený smrek BA161
na objednávku1 209,31 €
Pri platbe vopred iba 1 147,00 €

