LEGRO bočná stena 1200mm, číre sklo GL5612
LEGRO bočná stena 1200mm, číre sklo GL5612
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL5612 |
- Pokiaľ použijete bočnú stenu zároveň so vzperou GOL120, je možné stenu postaviť samostatne . Príklad použitia nájdete vo fotogalérii.
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Bočná samostatná stena |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hmotnosť / ks | 49.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830778 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla pravá 110 x 150 cm, čierny rám, čierna - 8A9-110-011-70-70-P
expedícia do 10 dní165,05 €
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla ľavá 80 x 150 cm, priehľadná, chróm - 8A9-080-002-01-00-L
expedícia do 10 dní182,73 €
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, priehľadná, chróm - 8A9-100-002-01-00-L
expedícia do 10 dní197,49 €


