Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant GL1111GL5670
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant GL1111GL5670
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1111GL5670 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 110x70 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 68.1000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900259 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, biela - 77502DR0230-20
expedícia do 10 dní189,49 €
Omnires PARMA SYSPM11CR Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, chróm
expedícia do 14 dní354,78 €


