Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant GL1112GL5690
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant GL1112GL5690
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1112GL5690 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 80.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900310 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 49511
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-12ML-G
expedícia do 8 dní784,24 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-90MR-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4212
expedícia do 8 dní850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €


