LEGRO sprchové dvere 1100mm, číre sklo GL1111
LEGRO sprchové dvere 1100mm, číre sklo GL1111
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1111 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 39.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810565 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, hladká HS11080
expedícia do 8 dní290,72 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
Mohlo by vás zaujímať
547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-CH
expedícia do 8 dní485,90 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €


