Legro štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant GL1110GL5610
Legro štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant GL1110GL5610
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1110GL5610 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 79.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900242 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-10CR-CH
expedícia do 8 dní675,17 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2410GS2410
expedícia do 8 dní527,23 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €


