LEON RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela 201.437.4
LEON RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela 201.437.4
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.437.4 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 38,5x79x61,5 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hloubka | 615 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 33.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970269 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
51,82 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LEON RIMLESS WC misa pre kombi, spodný/zadný odpad, biela 201.421.4
expedícia do 8 dní152,45 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
LEON keramická nádržka pre WC kombi, biela 201.422.4
expedícia do 8 dní98,77 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €


