LILY hydromasážna vaňa, 130x70x39cm, Highline Hydro-Air, chróm 57015
LILY hydromasážna vaňa, 130x70x39cm, Highline Hydro-Air, chróm 57015
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-77511.6010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 130x70x39 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 167.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 39.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729057192 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 340/180-IF 521607 dvojdrez, hlavný drez vľavo nerez lesk vstavaný/do roviny
na objednávku932,45 €
Pri platbe vopred iba 863,00 €
536,44 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
Blanco ANDANO 340/180-IF/A 525247 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez, lesk vstav/do rov.
na objednávku806,45 €
Pri platbe vopred iba 747,00 €

