LILY hydromasážna vaňa, 140x70x39cm, Attraction Hydro, chróm 57018
LILY hydromasážna vaňa, 140x70x39cm, Attraction Hydro, chróm 57018
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72201.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 140x70x39 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 173.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 35.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729057222 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kyoto voľne stojaca sprchová stena 150 x 200 cm, transparentná 8 mm, zlatá - 800-150-002-50-00
expedícia do 10 dní282,38 €
Mexen Lunar Sprchová zástena pravá 150 x 200 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 830-150-000-65-00-P
expedícia do 10 dní303,34 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-02
expedícia do 8 dní354,78 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €

