LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, dub strieborný LX100-0011
LINEX galerka s LED osvetlením, 100x70x15cm, dub strieborný LX100-0011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX100-0011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 100x70x15 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 12.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1366 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896811 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
647,18 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 900x900mm GM092
expedícia do 8 dní280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


