LINEX galerka s LED osvetlením, 80x70x15cm, biela LX080-0030
LINEX galerka s LED osvetlením, 80x70x15cm, biela LX080-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX080-0030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- výškovo nastaviteľné sklenené police
- pánty GRASS s tlmením
- LED osvetlenie v lište
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 80x70x15 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 1212 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885549 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
RIWA otvorená polica 30x70x15 cm, biela lesk RIW300-0030
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať


