LISA hydromasážna vaňa, 160x70x47cm, Highline Hydro, chróm 57044
LISA hydromasážna vaňa, 160x70x47cm, Highline Hydro, chróm 57044
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-86111.5010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x70x47 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 245.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059974 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 65 x 202 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-065-104-60-00
expedícia do 10 dní250,33 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 65 x 202 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-065-104-70-00
expedícia do 10 dní226,77 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 65 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-065-104-97-00
expedícia do 10 dní244,44 €

