LITTLE ROCK pohár na postavenie, svetlá 22190109
LITTLE ROCK pohár na postavenie, svetlá 22190109
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-22190109 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | LITTLE ROCK |
| Rozmer | 89x83x77 mm |
| Šírka | 89 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hĺbka | 77 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956222455 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Príslušenstvo
309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LITTLE ROCK mydlenka na postavenie, svetlá 22190309
expedícia do 8 dní15,13 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
LITTLE ROCK WC kefa na postavenie, svetlá 22190409
expedícia do 8 dní34,69 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať

