LITTLE ROCK WC kefa na postavenie, tmavá 22190407
LITTLE ROCK WC kefa na postavenie, tmavá 22190407
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-22190407 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | LITTLE ROCK |
| Rozmer | 135x370x120 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.5560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956222547 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LITTLE ROCK pohár na postavenie, tmavá 22190107
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
LITTLE ROCK mydlenka na postavenie, tmavá 22190307
expedícia do 8 dní15,13 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLER WC kefa na postavenie, béžová 2105409 58793
expedícia do 8 dní40,74 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
MILA WC kefa na postavenie, čierna/keramika 2163401
expedícia do 8 dní21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €

