LOLA keramické umývadlo 47x35 cm, zápustné 47352
LOLA keramické umývadlo 47x35 cm, zápustné 47352
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-47352 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 47x20x35 cm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Otvor pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892370 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAMA umývadlo 50x26 cm, liaty mramor, biela, zápustné 50134
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
IMPALA umývadlo pod dosku 588x166x355mm, Rockstone, biela mat IM540
expedícia do 8 dní279,30 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
NUVO keramické umývadlo pod dosku, 55x38cm, biela
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

