LONDON Black Matt 5x15 (EQ-21) 21056
LONDON Black Matt 5x15 (EQ-21) 21056
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21056 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498095 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
| Povrch | lesk |
| Rozmer | 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
LAURA obdĺžniková vaňa 160x70x39cm, biela 24611
expedícia do 8 dní275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
JIZERA vaňa 160x70x39cm, bez nožičiek, biela G1670
expedícia do 8 dní171,15 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €

