LONDON Light Grey Brillo 5x15 (EQ-21) 21054
LONDON Light Grey Brillo 5x15 (EQ-21) 21054
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21054 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498071 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
| Povrch | lesk |
| Rozmer | 5 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto voľne stojaca sprchová stena 145x200, transp. 8, chróm 800-145-002-01-00
expedícia do 10 dní267,29 €
Mexen Kioto voľne stojaca sprchová stena 145x200, 8 transp., Kefa. meď 800-145-002-65-00
expedícia do 10 dní285,21 €
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 145x200, transp. 8, šedá kefa. 800-145-101-66-00
expedícia do 10 dní276,26 €

