LOREA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, biela mat LE180-0101 53711
LOREA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, biela mat LE180-0101 53711
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE180-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965999 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 181cm, 1,8W, studená biela LED185 58621
na objednávku74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
313,31 €
Pri platbe vopred iba 305,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (80+20+80), dub alabama/biela mat LE080-2231-05
expedícia do 8 dní1 075,64 €
Pri platbe vopred iba 994,00 €
266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €

