LOREA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, black attica LE180-0598 53712
LOREA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, black attica LE180-0598 53712
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE180-0598 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Černá mat |
| Dekor | Black Attica |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966002 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 181cm, 1,8W, studená biela LED185 58621
na objednávku74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 401,76 €
Pri platbe vopred iba 1 295,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

