LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LED125 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Přívodní kabel: délka 2m
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 121x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1210 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.20 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 97 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost / ks | 1.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994258 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
183,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk EZ101-3030
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


