LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (30 +70 cm), pravá, biela mat LE070-3131-R-01
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (30 +70 cm), pravá, biela mat LE070-3131-R-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131-R-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 53.2080 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977725 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
6,14 €
LOREA LED pásik 101cm, 1W, studená biela LED105 58615
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
Doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, dub cuneo CR071-2525 60243
na objednávku58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


